Podporte vydanie leporela Oteckovia, mamičky, deti, psy a mačičky

29.11.2021

Pridajte sa a získajte medzi prvými slovenské vydanie pestrofarebného leporela o deťoch a rodinách, ktoré sú ako všetky ostatné. Za jeho vznikom stojí spisovateľ Lawrence Schimel a ilustrátorka Elīna Brasliņa.

⏰ Poznáte to: niekto z nás nemôže zaspať, ktosi sa zase budí priskoro. Malý chlapec a dievča, ústredné tváre knihy, si musia po svojom poradiť s každodennými výzvami. Ako zaspať, keď vám nedá pokoj príliš hravý psík a oteckovia sú už príliš unavení? Čo s tým, keď vstanete ráno skôr a mamičky so sestričkou ešte spia, ale vy s mačkou ste príšerne hladní? 

💘 Vo veršovaných príbehoch nájdete rodiny, ktoré síce majú dvoch oteckov a dve mamičky, ale trápia ich rovnaké problémy ako všetkých ostatných. Hlavné je predsa to, že sa majú navzájom radi. 

📚 Kniha Oteckovia, mamičky, deti, psy a mačičky vyšla v takmer 30 prekladových verziách po celom svete. My sme túto našu detskú prvotinu plánovali vydať ešte pred Vianocami, ale kvôli papierovej kríze to bude možné až začiatkom budúceho roka. Ak náš projekt teraz podporíte na Startlabe, dostanete ju medzi prvými. Okrem leporela si môžete vybrať aj z ponuky iných odmien. 

💡 Všetko podstatné nájdete tu: www.startlab.sk/oteckovia

Zo ❤️ ďakujeme!